Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informujemy, że od dn. 30.01.2019r. Dział Zamówień Publicznych Szpitala znajduje się w lokalizacji: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Banacha 1A, 02-097 Warszawa, Parter, Blok B, pokój nr 4. Wszelką korespondencję kierowaną do DZP proszę wysyłać na powyższy adres. Numer telefonu do DZP: 22 599 17 03, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie postępowania przetargowe wszczęte przed 31.12.2018r. przez Szpital znajdują się na dotychczasowej stronie internetowej.

Z dniem 01.01.2019r. nastąpiła konsolidacja szpitali Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego: Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego przy ul. Banacha, Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Żwirki i Wigury oraz Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya. W wyniku tego powstał jeden podmiot o nazwie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wszystkie postępowania przetargowe wszczęte przed 31.12.2018r. przez poszczególne w/w podmioty znajdują się na dotychczasowych stronach internetowych. W chwili obecnej Działy Zamówień Publicznych poszczególnych filii UCK WUM znajdują się w swoich dotychczasowych lokalizacjach pod dotychczasowymi numerami telefonów i adresami mailowymi.